MENU

Balík SIS + laser HILL

Podstata laseru spočíva v stimulovanej emisii polarizovaného svetla, ktoré je zároveň na rozdiel od bioptronovej lampy koherentné a monochromatické. Základné terapeutické účinky laseru sú: biostimulačný efekt tkanivového metabolizmu, protizápalový a protiopuchový a analgetický účinok.

HILL je vysokovýkonný laser, ktorý má výstupný výkon 30-50 krát vyšší ako lasery využívané pri konvenčnej terapii, čo zabezpečí vyššiu klinickú účinnosť, má výrazný analgetický a biostimulačný efekt, ktorý pomáha pri reparácii a regenerácii poškodeného tkaniva.

Ošetrenie vysokovýkonným terapeutickým laserem HILL pomôže predovšetkým pacientom s bolesťami úponov, ako tenisové lakte, výrastky na päte, bolesťami šliach, zraneniami svalov, bolesťami kĺbov a stuhlosťou pri artróze, bolesťami ramenného kĺbu - impingement syndrom, bolesťami chrbtice pri degeneratívnych zmenách /pri poškodení platničiek/, syndromom karpálneho tunelu.

SIS - Super Inductive Systém - je to vysokovýkonná magnetoterapia, ktorá je indikovaná na liečbu akútnej bolesti, bolesti pohybového aparátu, hernie a protrúzie disku, stavy po úrazoch, vľmi dobrá podpora hojenia zlomenín, svalová relaxácia, svalové spazmy, kĺbová mobilizácia.

DOSTUPNOSŤ PONUKY
cena
29 €

Súvisiace ponuky